Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
DICK AHLBERG. Gatumotiv från Malmö- Olja på pannå. Signerad och daterad -84.
151405. DICK AHLBERG. Gatumotiv från Malmö- Olja på pannå. Signerad och daterad -84.
53x64 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
53x64 cm.
Garpenhus Auktioner
2 075