DICK AHLBERG. Gatumotiv från Malmö- Olja på pannå. Signerad och daterad -84.

151405. DICK AHLBERG. Gatumotiv från Malmö- Olja på pannå. Signerad och daterad -84.

53x64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

53x64 cm.

Antal besök: 2 075