Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ARNOLD LINDBLOM. Motiv med segelbåtar till havs. Olja på duk. Signerad och daterad 1974.
148219. ARNOLD LINDBLOM. Motiv med segelbåtar till havs. Olja på duk. Signerad och daterad 1974.
45 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 55 cm.
Gomér & Andersson Linköping
615