Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
FOLKE PARS. Motiv från Dalarna. Olja på duk. Signerad Pars.
143747. FOLKE PARS. Motiv från Dalarna. Olja på duk. Signerad Pars.
37 x 44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 44 cm.
Gomér & Andersson Linköping
7 727