OKÄND KONSTNÄR, Göteborgsmotiv, krita på papper. 18/1900-tal.

138032. OKÄND KONSTNÄR, Göteborgsmotiv, krita på papper. 18/1900-tal.

Ca 37x72cm.

Ej ram. Något gulnat papper. Pappersskador. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 37x72cm.

Antal besök: 703