PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, i tre rader, med tre motiv samt lås i silver och 14 kt guld med folierade rosenstenar.

133788. PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, i tre rader, med tre motiv samt lås i silver och 14 kt guld med folierade rosenstenar.

Längd kortaste raden 37 cm. Motiven 1800-tal.

Necklace with cultured pearls, in three rows, with three motifs and clasp in silver and 14 K gold with foil-backed rose-cut diamonds.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 1 130