78. OTTO HESSELBOM (1848-1913). "Nattens helgedom". Olja på duk.

78. 35847. OTTO HESSELBOM (1848-1913). "Nattens helgedom". Olja på duk.

Signerad Hesselbom. 48 x 37 cm.

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvalitetsauktion H-2012

Visning 17-25 november mån-fre 11:00-18:00 & lör-sön 11:00-15:00

Auktionsstart 13:00 måndag 26 november.

Förhandsbud registeras endast via Internet fram till 12:00 auktionsdagen. Anmälan om telefonbud registreras senast söndag 25 november 15:00.

Antal besök: 7 468