27. WIWEN NILSSON - BROSCH.

27. 813093. WIWEN NILSSON - BROSCH.

Rådjur, sterlingsilver, delvis förgyllt, stämpelsignerad Wiwen Nilsson, Lund 1968, höjd 5,3 cm. (D).

Bruksslitage, repor, förgyllning med slitage.

Ändringar

Bildnumreringen i papperskatalogen är felaktig.

Slagauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Ändringar

Crafoord Kvalitetsauktion Vår 2018

Visning och auktion: Crafoord Auktioner
Visning: 28-29/5 (kl 13-18), 30/5 (kl 13-19), 1/6 (kl 13-18), 2/6 (kl 10-12)

Antal besök: 1 599