SOLVEIG SVENNERGREN. "Iris", färglitografi, signerad och numrerad 259/260.

994711. SOLVEIG SVENNERGREN. "Iris", färglitografi, signerad och numrerad 259/260.

Bildyta 52 x 37 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 52 x 37 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 986