Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ELIAS ERDTMAN. Kustlandskap med segelbåt, olja på duk, signerad och daterad 33.
994425. ELIAS ERDTMAN. Kustlandskap med segelbåt, olja på duk, signerad och daterad 33.
60 x 81 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 81 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 233