MONA HUSS WALIN. "Sommar i Bärfendal". Färglitografi, signerad -80 och numrerad 377/460.

993688. MONA HUSS WALIN. "Sommar i Bärfendal". Färglitografi, signerad -80 och numrerad 377/460.

49 x 112 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 112 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Antal besök: 1 739