Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, rölakan, 243 x 163 cm, signerad EWH.
992948. MATTA, rölakan, 243 x 163 cm, signerad EWH.
Blommor på ljus botten.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Blommor på ljus botten.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 328