Längd 133, bredd 37, höjd 150 cm.

Fläckar, slitage samt små fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 82 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Herrljunga, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Luleå, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Växjö, Örebro
82 EUR
Danmark: Köpenhamn
127 EUR
Finland: Helsingfors
127 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
143 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
160 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
162 EUR
Spanien: Dörrleverans - Barcelona
179 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main
179 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
180 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
227 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
255 EUR
Spanien: Dörrleverans - Andalusien, Galicien och Mallorca
322 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
332 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Affären
Föremålsnr
992302

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 72

Andra intressanta föremål