VINKYLARE och SMYCKESKRIN, nysilver 1900-talets förra hälft.

991446. VINKYLARE och SMYCKESKRIN, nysilver 1900-talets förra hälft.

Skrin med blomsterdekor i relief 12 x 16 cm, vinkylare med dekor av Bacchushuvud höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 624