LEKSAK, litograferad plåt, Gely, Tyskland, 1900-talets första hälft.

991187. LEKSAK, litograferad plåt, Gely, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Motorcykel med sidovagn. Modell WX 2552. Märkt "MADE IN GERMANY". Längd 16 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 2 628