SITTGRUPP, 3 delar, mahogny med svärtade detaljer, 18/1900-tal.

990457. SITTGRUPP, 3 delar, mahogny med svärtade detaljer, 18/1900-tal.

Bordets längd 103, bredd 70, höjd 72 cm.

Bordet kompletterat samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 363