KAFFESERVIS, 56 delar, "Brown rose", Royal Copenhagen.

987513. KAFFESERVIS, 56 delar, "Brown rose", Royal Copenhagen.

13 koppar, 13 fat, 13 assietter, 12 mindre fat, skål på fot, sockerskål, gräddkanna samt 1 par ljusstakar.

En ljusstake med nagg samt smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 732