BORD, teak med svartmålat underrede, 1900-talets mitt.

985095. BORD, teak med svartmålat underrede, 1900-talets mitt.

Längd 60, bredd 60, höjd 52 cm.

Bruksslitage samt fläckig skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 622