FOLKE ÖSTRÖM. Segelbåtar vid kusten. Olja på duk, signerad.

985004. FOLKE ÖSTRÖM. Segelbåtar vid kusten. Olja på duk, signerad.

38 x 45 cm.

Duk uppfodrad på pannå, veck, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 45 cm.

Antal besök: 1 145