ALBERT ELDH. Kvinna med barn. Olja på pannå, signerad.

984698. ALBERT ELDH. Kvinna med barn. Olja på pannå, signerad.

Ca 61x50 cm.

Ett par hål och märken i kanten på pannån.

Albert Eldh (1878–1955)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 61x50 cm.

Albert Eldh (1878–1955)

Antal besök: 491