SOFFA samt STOL, Nesto, Nässjö stolfabrik Ab. 1960-tal.

984677. SOFFA samt STOL, Nesto, Nässjö stolfabrik Ab. 1960-tal.

Brunmålade. Pinnsoffa, längd ca 118 cm. Märkt på undersidan.

Ommålade. Märken och slitage. Flagnande färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 030