höjd 210 cm.

skador, slitage, renoverad, kompletterad, ej genomgången.

höjd 210 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 90 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Herrljunga, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Luleå, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Växjö, Örebro
90 EUR
Danmark: Köpenhamn
141 EUR
Finland: Helsingfors
141 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
151 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
170 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
176 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
193 EUR
Spanien: Dörrleverans - Barcelona
195 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main
195 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
243 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
273 EUR
Spanien: Dörrleverans - Andalusien, Galicien och Mallorca
338 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
349 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Göteborg, Sverige
Göteborgs Auktionsverk
Placering
E
Föremålsnr
984017

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 245