IB KOFOD LARSEN. Sideboard, teak, 1900-talets mitt.

982795. IB KOFOD LARSEN. Sideboard, teak, 1900-talets mitt.

Längd 168, bredd 48, höjd 77 cm.

Bruksslitage samt litet stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 112