SOFFBORD, s k Butlerbord, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

982727. SOFFBORD, s k Butlerbord, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Ca 91 x 65,5 x 49 cm.

Bruksslitage, ytfläckar, enstaka stötmärken.
Lasyr på beslagen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 91 x 65,5 x 49 cm.

Lasyr på beslagen.

Antal besök: 3 968