OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna med tamburin, olja på duk, signerad Kovacs.

977008. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna med tamburin, olja på duk, signerad Kovacs.

52 x 26 cm.

lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 26 cm.

lagning.

Antal besök: 654