JOSEF SCHIBLI. "Porta 1508", , färglitografi signerad.

976009. JOSEF SCHIBLI. "Porta 1508", , färglitografi signerad.

Ramstorlek 83 x 68 cm.

Josef Schibli (Född 1925)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 83 x 68 cm.

Josef Schibli (Född 1925)

Antal besök: 554