ARDY STRÜWER. " Indian love call", olja på duk, signerad.

975935. ARDY STRÜWER. " Indian love call", olja på duk, signerad.

40 x 32 cm.

Ardy Strüwer (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 32 cm.

Ardy Strüwer (Född 1939)

Antal besök: 1 476