975935. ARDY STRÜWER. " Indian love call", olja på duk, signerad.

40 x 32 cm.

Ardy Strüwer (Född 1939)

40 x 32 cm.

Ardy Strüwer (Född 1939)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
975935

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 442