SPELDOSA med HÅLSKIVOR, "Symphonion", sekelskiftet 18/1900.

974954. SPELDOSA med HÅLSKIVOR, "Symphonion", sekelskiftet 18/1900.

27 x 27 cm, höjd 17 cm.
9 skivor.

Slitage. Färgbortfall, stötmärken och repor. Ej funktionstestad. Skivor anlupna.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 27 cm, höjd 17 cm.
9 skivor.

Antal besök: 789