MONA HUSS WALLIN. Älvsborgsbron, Röda sten, färglitografi, signerad och numrerad 132/460.

973117. MONA HUSS WALLIN. Älvsborgsbron, Röda sten, färglitografi, signerad och numrerad 132/460.

Bildyta 48 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 48 x 60 cm.

ej examinerad ur ram.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Antal besök: 2 494