Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ELIAS ERDTMANN. Kustbild, olja på duk, signerad.
969180. ELIAS ERDTMANN. Kustbild, olja på duk, signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
41 x 56 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
41 x 56 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 247