KAFFESERVIS, 42 delar, porslin, "Svenska Slott", Bing & Gröndahl.

968812. KAFFESERVIS, 42 delar, porslin, "Svenska Slott", Bing & Gröndahl.

9 kaffekoppar
12 kaffefat
21 assietter
Mestadels förgylld dekor.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 kaffekoppar
12 kaffefat
21 assietter
Mestadels förgylld dekor.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 826