9 kaffekoppar
12 kaffefat
21 assietter
Mestadels förgylld dekor.

Smärre bruksslitage.

9 kaffekoppar
12 kaffefat
21 assietter
Mestadels förgylld dekor.

Smärre bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 57 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
57 EUR
70 EUR
94 EUR
Turkiet
136 EUR
Kanada, USA
149 EUR
173 EUR
209 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Hylla 8
Föremålsnr
968812

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 39

Andra intressanta föremål