GLASBLOCK, dekor av isbjörn, signerad R. Strand - Å. Bergqvist, Kronoberg.

968768. GLASBLOCK, dekor av isbjörn, signerad R. Strand - Å. Bergqvist, Kronoberg.

Höjd 21 cm.

Naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Naggar.

Antal besök: 1 019