BORDSLAMPOR, grönt underfångsglas, Carl Fagerlund, Orrefors.

964118. BORDSLAMPOR, grönt underfångsglas, Carl Fagerlund, Orrefors.

Höjd till lampfästet 41 cm, signerade Orrefors RD 1480.

Ytslitage med smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage med smärre märken.

Antal besök: 1 738