JAMES GEORGOPOULOS. "Eva II", färglitografi, sign o numr 4/10. Daterad 1989.

963968. JAMES GEORGOPOULOS. "Eva II", färglitografi, sign o numr 4/10. Daterad 1989.

100x72.

Mindre fläckar. En kant med större bortfall. Ej inramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

100x72.

Antal besök: 1 008