MATSALSGRUPP, 9 delar, ek, rokokostil, 1900-talets första hälft.

963608. MATSALSGRUPP, 9 delar, ek, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Bord, 6 stolar, 2 karmstolar, 1 iläggsskiva.
Bordets längd 154, bredd 115, höjd 77 cm.
Iläggsskivan 50 cm.

Fläckar på skiva och klädsel samt märken och slitage. Glipa mellan bordshalvorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Iläggsskivan 50 cm.

Antal besök: 471