DAVID ROSÉN. Avlastningsbord, teak, 1960-tal.

962071. DAVID ROSÉN. Avlastningsbord, teak, 1960-tal.

Längd 140, bredd 38, höjd 73 cm.

Påklistrad plast på toppskivan samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 794