KAI KRISTIANSEN. Skrivbord, teak, "FM 60", FM / Feldballes Møbelfabrik.

957680. KAI KRISTIANSEN. Skrivbord, teak, "FM 60", FM / Feldballes Møbelfabrik.

Längd 180, bredd 80, höjd 73 cm.

Smärre fanerskador och lagningar samt låsta dörrar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 3 956