Längd 180, bredd 80, höjd 73 cm.

Smärre fanerskador och lagningar samt låsta dörrar.

Nycklar saknas.

Nycklar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 93 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

93 EUR
Danmark: Köpenhamn
145 EUR
Finland: Helsingfors
145 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
156 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
175 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
181 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
199 EUR
Spanien: Dörrleverans - Barcelona
200 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main
200 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
249 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
280 EUR
Spanien: Dörrleverans - Andalusien, Galicien och Mallorca
347 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
359 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
957680

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 497