FRISO KRAMER & WIM RIETVELD. Karmstolar, 4 stycken, "Result Chair", Ahrend de Cirkel, 1960-tal.

957625. FRISO KRAMER & WIM RIETVELD. Karmstolar, 4 stycken, "Result Chair", Ahrend de Cirkel, 1960-tal.

Lackerad metall med tygklädsel.

Färgslitage, olika nyanser samt fläckig klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 658