Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ROBERT LAROCHE. Hamnmotiv med figurer och segelbåtar, akvarell, signerad.
954759. ROBERT LAROCHE. Hamnmotiv med figurer och segelbåtar, akvarell, signerad.
42 x 52 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 52 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
652