ARMBANDSUR, Eterna-Matic Kontiki, Cal. 1424U, stål, automatisk, 1950/60-tal.

953973. ARMBANDSUR, Eterna-Matic Kontiki, Cal. 1424U, stål, automatisk, 1950/60-tal.

Plexiglas.
Urtavlans diameter ca 30 mm.
Serie Nr "4354623".

Slitage, repor. Urtavla med defekter. Armband ej original. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plexiglas.
Urtavlans diameter ca 30 mm.
Serie Nr "4354623".

Antal besök: 6 669