LEKSAKER, plåt, 4 st, Kina, 1900-talets mitt.

952598. LEKSAKER, plåt, 4 st, Kina, 1900-talets mitt.

Lok längd 40 cm
Brandbil längd 26 cm
Cab längd 22 cm
Taxi längd 12 cm.

Defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lok längd 40 cm
Brandbil längd 26 cm
Cab längd 22 cm
Taxi längd 12 cm.

Defekter och slitage.

Antal besök: 609