BORD "SUPERELLIPS", Bruno Mathsson och Piet Hein.

950749. BORD "SUPERELLIPS", Bruno Mathsson och Piet Hein.

Bok. Oval skiva 150 x 90 cm, höjd 63 cm. Tillverkat av Mathsson International på licens från Fritz Hansen. Etikettmärkt.

Bruksslitage, fläckar, repor (delvis djupa).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 563