Bok. Oval skiva 150 x 90 cm, höjd 63 cm. Tillverkat av Mathsson International på licens från Fritz Hansen. Etikettmärkt.

Bruksslitage, fläckar, repor (delvis djupa).

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Göteborg, Sverige
Göteborgs Auktionsverk
Placering
B
Föremålsnr
950749

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 482