Bok. Oval skiva 150 x 90 cm, höjd 63 cm. Tillverkat av Mathsson International på licens från Fritz Hansen. Etikettmärkt.

Bruksslitage, fläckar, repor (delvis djupa).

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 83 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Herrljunga, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Luleå, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Vansbro, Växjö, Örebro
83 EUR
Danmark: Köpenhamn
130 EUR
Finland: Helsingfors
130 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
146 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
163 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
165 EUR
Spanien: Dörrleverans - Barcelona
183 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main
183 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
184 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
232 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
261 EUR
Spanien: Dörrleverans - Andalusien, Galicien och Mallorca
329 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
339 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Göteborg, Sverige
Göteborgs Auktionsverk
Placering
B
Föremålsnr
950749

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 435