Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OLLE SKOGMAN. "Klippor vid Gullmarsfjorden". Olja på duk, signerad.
950403. OLLE SKOGMAN. "Klippor vid Gullmarsfjorden". Olja på duk, signerad.
30 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 46 cm.
Göteborgs Auktionsverk
694