AXEL LIND. Havsmotiv, olja på duk, signerad.

948933. AXEL LIND. Havsmotiv, olja på duk, signerad.

35 x 66 cm.

Axel Lind (1907–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 66 cm.

Axel Lind (1907–2011)

Antal besök: 958