OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad 138/175.

946777. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad 138/175.

Bildyta 50 x 64 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 50 x 64 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 573