AXEL LARSSON. Byrå, 3-lådig, björk, Art Deco, Bodafors, 1930-tal.

946318. AXEL LARSSON. Byrå, 3-lådig, björk, Art Deco, Bodafors, 1930-tal.

Längd 110, bredd 49, höjd 61 cm.

Smärre fanerskador samt repor i toppskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 325