Längd 110, bredd 49, höjd 61 cm.

Smärre fanerskador samt repor i toppskivan.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 97 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

97 EUR
Danmark: Köpenhamn
151 EUR
Finland: Helsingfors
151 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
160 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
179 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
188 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main, München
207 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
243 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
289 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
366 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
405 EUR
USA: Atlanta
674 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Affären
Föremålsnr
946318

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 97

Andra intressanta föremål