FLORENCE KNOLL. Sideboard, ek med metallben, NK, 1960-tal.

946188. FLORENCE KNOLL. Sideboard, ek med metallben, NK, 1960-tal.

Läderhandtag.
Längd 163, bredd 46, höjd 66 cm.

Smärre kantskada samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läderhandtag.

Antal besök: 1 476